لطفا در مرحله نخست اطلاعات پایه هنرمند را وارد نمایید، پس از ثبت این بخش می توانید اطلاعات اضافی مربوط به این هنرمند را تکمیل نمایید

لطفا قبل از تکمیل اطلاعات موارد زیر را مطالعه نمایید

برای مشاهده بهتر صفحه از مرورگر موزیلا فایرفاکس نسخه 35 به بالا استفاده نماييد.
1-      برای آشنایی بیشتر و رفع ابهامات و یا پرسشهای خود، پيش از ثبت نام حتما ابتدا بخش "سوالات متداول" و "شرايط ثبت نام" همین سایت را به خوبی مطالعه فرمایید و سپس به انجام مراحل ثبت نام اوليه خود اقدام نمایید. 
2-     زمانی شروع به ورود اطلاعات نمائید که وقت کافی در اختیار داشته باشید؛ بهترین زمان برای پر کردن اطلاعات وقتی است که دارای آرامش و تمرکز هستید. زمان اوج کارهای روزمره زمان مناسبی برای ورود اطلاعات نمی باشد.
3-      قبل از اقدام به ثبت نام لطفا کارت ملي، عکس پرسنلي و مدرك تحصيلي ( در موارد ديپلم به بالا) خود را اسکن كرده و همراه داشته باشيد تا در تکميل اطلاعات شخصي و تحصيلي از مدارک مستند قابل ارائه استفاده نماييد. شرايط و مدارک لازم را بطور كامل و با دقت مطالعه نماييد؛ اطلاعات مورد نیاز را در دسترس داشته باشید. اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام (از جمله : شماره همراه، کد ملي و آدرس ايميل) را با دقت و صحيح درج نماييد. پس از تکمیل فرم کد رهگیری دریافت نمایید؛ ثبت نهایی اطلاعات شما منوط به دريافت كد رهگيري است؛ در صورتي كه كد رهگيري را دريافت نكرديد لطفاً دوباره ثبت نام را آغاز نماييد و به منظور پیگیری و مراجعات بعدی به سامانه در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید.اطلاعات درج شده پس از تاييد ثبت توسط كارشناس مربوطه قابل ويرايش نمي باشد .
4-     حتما شماره همراه معتبري را به سامانه ارائه دهيد كه قابليت دريافت پيامك از سامانه توسط آن قطع نشده باشد.
5-     چنانچه قبلا در اين قسمت ثبت نام نموده‌ايد امكان ثبت نام مجدد وجود ندارد ، اصلاح اطلاعات با كد رهگيري ارائه شده توسط سيستم تا زمانی که درخواست شما بررسی نشده امكان پذير است. لازم به ذكر است ثبت نام به صورت ناقص و يا به هر نحو غير از ثبت نام از طريق این سامانه، مورد قبول نبوده و کان لم یکن تلقی میگردد و لذا قابل پیگیری نخواهد بود.
6-     درج اطلاعات اشتباه و مغاير در فرم ثبت نام موجب ابطال ثبت نام شده و مسؤليت آن متوجه کاربر خواهد بود. شرايط عمومي و تخصصي هنرمندان جهت ثبت نام در صفحه مربوطه آمده است و بايد قبل از ثبت نام كاملا مورد توجه قرار گيرد.
7-     سامانه مربوط به موسسه يا مرکز کاريابي نمي باشد ودر قبال همكاري با افراد ثبت نام كننده در مراکز فرهنگي هنري سطح جزيره كيش مسئوليتي ندارد.
8-     بخش هاي مختلف فرم بايد به صورت صحيح و كامل تكميل شود؛ از ثبت هرگونه كلمه، عبارت و عدد در جاي غير مناسب خودداري گردد زیرا در صورت ثبت اطلاعات به شكل نادرست به اطلاعات مذکور ترتيب اثر داده نخواهد شد و در نتیجه از فرآیند مربوطه حذف خواهید شد.
9-     افراد داراي سابقه، تجربه، دوره آموزشي و... در شرايط برابر در اولويت سطح بندي قرار خواهند داشت. لذا توصيه مي‌شود كليه سوابق قابل استناد خود را به صورت كامل ذكر فرماييد.
10- اطلاعات فردي و هويتي افراد ثبت نام کننده براي هيچ مجموعه اي ارسال نمي شود. اطلاعات ثبت شده در اين سامانه محرمانه تلقي شده و در بانك اطلاعات هنرمندان در معاونت فرهنگي و اجتماعي سازمان منطقه آزاد كيش درج مي‌گردد تا در صورت نياز به همكاري با هنرمندان در زمينه اي خاص و يا در صورت بوجود آمدن زمينه هاي حمايتي از هنرمندان با توجه به اطلاعات تكميل شده با ثبت نام شدگان تماس گرفته شود
11- . با توجه به این که کلیه اطلاع رسانی های آتی از طریق همین سامانه صورت خواهد پذیرفت، لازم است تا با مراجعه به سامانه از آخرین وضعیت ثبت نام خود اطلاع پیدا کرده و از هرگونه تماس يا مراجعه حضوري جهت پيگيري هر گونه درخواستی خودداري فرمايید.
12- در صورت وجود هرگونه سوال یا اشکال در روند ثبت نام پس از مطالعه کلیه بخشهای سامانه، فقط با راههای گفته شده در بخش"تماس با ما"در همین سامانه تماس حاصل فرمایید .
هنرمندان عزيز ساكن جزيره توجه داشته باشيد كه تكميل مراحل ثبت نام در اين سامانه بيان كننده سكونت شما در جزيره كيش است لذا پس از تكميل مراحل مربوطه بايد پس از فراخوانده شدن، در اسرع وقت جهت مصاحبه حضوري براي تاييد ثبت نام مراجعه فرماييد.

موارد زیر را تکمیل نمایید

مشخصات فردی

(فقط اعداد و بدون خط فاصله وارد شود.)
دقت نمایید تلفن همراه شما در لیست سیاه مخابرات قرار نداشته باشد
(اختیاری)
(تصویر از نوع jpg و حداکثر سایز آن 300 در 300 پیکسل باشد.)
(تصویر از نوع jpg باشد.)