خوب، بد، جلف-اکران ویژه

داستان این فیلم بعد از شهرت پژمان جمشیدی روایت می شود. جایی که تهیه کننده ای با بازی ویشکا آسایش قصد دارد کارگردانی یک فیلم پلیسی را به مانی حقیقی بسپارد و اصرار دارد از پژمان جمشیدی و سام درخشانی در فیلم استفاده کند. همین موضوع باعث می شود این دو نفر درگیر اتفاقاتی غیر منتظره، خارج از فیلم و سینما شوند.

خرید بلیت

گشت ارشاد2- اکران ویژه

«عباس و حسن پس از پنج سال از زندان آزاد شده، سراغ عطا می‌روند. عطا دراین مدت درکما بوده و به تازگی به‌هوش آمده و به زندگی عادی بازگشته. این سه رفیق دوباره باهم همراه شده، در پی کاری شرافتمندانه می‌گردند. اما پس از تلاشهای بسیار،ناچار می‌شوند دوباره ....»

خرید بلیت

جشنواره فیلم فجر - جزیره کیش

این هفته به سینما بروید و فیلم‌های جدید را ببینید.

جشنواره فیلم فجر سال هاست به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای فرهنگی و هنری نه تنها در پهنه ی کشور عزیزمان بلکه در سطح جهان مطرح است و علاقه مندان بسیاری هر سال منتظر نگاه های جدید هنرمندان به اتفاقات مختلف جامعه و بازتاب هنرمندانه آن ها در آثار سینمایی هستند. سازمان منطقه آزاد کیش از سال 1392 اقدام به اکران فیلم های جشنواره فجر نموده است و هر سال تلاش شده است تا با کیفیت مناسب و به بهترین وجه ممکن ، فیلم های مطرح این جشنواره را در معرض دید کیشوندان و گردشگران محترم بگذارند .امسال نیز معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش زمینه اکران 15 فیلم از آثار سینمایی اکران شده در سی و پنجمین جشنواده فیلم فجر را فراهم نموده است . این فیلم ها از روز شنبه 23 بهمن تا دوشنبه دوم اسفندماه ( به مدت 10 شب ) در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی کیش اکران می شوند .